Zapraszamy do Rodzinnej Gry Terenowej!

Fundacja Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych działa już 5 lat! Przez ten czas staraliśmy się zarazić Państwa miłością do przyrody i zachęcić do jej obserwacji. Przybliżaliśmy przyrodę lokalną i tą z dalekich stron świata. Nasze inicjatywy były kierowane do różnych grup wiekowych, do szkół, przedszkoli i osób prywatnych. Szczególnie miło jest nam gościć na naszych wydarzeniach rodziców z dziećmi. Dlatego postanowiliśmy zorganizować Rodzinną Grę Terenową. O tematyce przyrodniczej oczywiście. Zależy nam na zacieśnianiu więzi rodzinnych i promowaniu wspólnego spędzania czasu, dlatego w skład drużyn będzie wchodziła tylko najbliższa rodzina (rodzice, rodzeństwo i dziadkowie). Zabawa odbędzie się 28. października 2018 r. o godzinie 12:00, w parku przy Alei Niepodległości. Zapraszamy chętne rodziny do zgłoszenia swojego udziału! Ilość drużyn w zabawie jest ograniczona. Zasady uczestnictwa umieszczamy poniżej.

Chętnych krewnych i znajomych, bądź po prostu osoby zainteresowane, zapraszamy do kibicowania i uczestnictwa w organizowanych w czasie trwania rywalizacji warsztatach przyrodniczych.
Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Rodzinne poznawanie przyrody”, dofinansowanego ze środków Gminy Słubice.

ZASADY UCZESTNICTWA

 1. Gra terenowa odbędzie się na terenie parku przy Alei Niepodległości w Słubicach.
 2. Czas trwania zabawy to 1,5 godziny.
 3. Udział w zabawie jest bezpłatny.
 4. Udział w zabawie uwarunkowany jest wcześniejszym zapisem.
 5. Zapisów należy dokonywać pod numerem telefonu 796131490. Przy zapisie należy podać nazwę drużyny kojarzącą się z jesienią.
 6.  W zabawie może wziąć udział 7 drużyn.
 7. Drużyna musi składać się z 1 osoby dorosłej – rodzic/opiekun, dziadek/babcia, starsze rodzeństwo, oraz 1 dziecka w wieku 5-17 lat.
 8. Drużyna może składać się z maksymalnie 5 osób.
 9. Zabawa będzie polegała na wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu zagadek rozmieszczonych na terenie parku.
 10. Ukończenie zabawy jest równoznaczne z wykonaniem wszystkich zadań w wyznaczonym czasie.
 11. Zadania nie muszą być wykonywane według numeracji.
 12. Na wynik drużyny składać się będą punkty za poprawne wykonanie poszczególnych zadań oraz końcowe punkty premiowe za czas potrzebny na ukończenie zabawy (7-1 punktów).
 13. W czasie trwania zabawy drużyna nie może się rozdzielać.