Płaz w sam raz – Książeczka dla najmłodszych :)

Zamówienia można składać za pomocą sklepu internetowego: http://dziupla.org/produkt/plaz-w-sam-raz/

„Płaz w sam raz” to książeczka edukacyjna dla najmłodszych. Przygotowana z pasją i miłością do przyrody pozwoli dzieciom (i nie tylko) zagłębić się w fascynujący świat płazów i poznać kilka gatunków, które występują w Polsce. Zarówno charakterystyka płazów jak i opisy poszczególnych grup (ropuch, żab i innych) przygotowane zostały w formie wierszyków. Dzięki wykonanym z niezwykłą pieczołowitością odręcznym rysunkom czytelnik z pewnością zidentyfikuje spotkane w naturze zwierzę, a czarno-białe wesołe obrazki w komiksowym stylu ułatwią zapamiętanie najważniejszych cech. Na końcu znajduje się słowniczek, który pomoże w zrozumieniu nieznanych pojęć. Książeczka uczy i bawi, angażuje dziecko zarówno przykuwając jego wzrok jak i słuch, a dzięki lekkiej formie pozwala poznać rodzime gatunki płazów i ich sekrety.

Jest to wyjątkowa pozycja przygotowana przez miłośników przyrody, by uwrażliwiać na piękno otaczającego świata i uczyć szacunku do małych sąsiadów. Książeczka pozwoli czytelnikom w zabawny i przystępny sposób zapoznać się z polskimi żabami, traszkami, ropuchami.

Rok wydania: 2019
Format: 21×21 cm
Liczba stron: 20
Oprawa: miękka
Cena:13 zł

Zamówienia można składać za pomocą sklepu internetowego: http://dziupla.org/produkt/plaz-w-sam-raz/

Wysyłka realizowana będzie od 10.12.2019 r. i może zostać zrealizowana pocztą polską listem poleconym – koszt 6,30zł do 3 sztuk lub wysyłką do paczkomatu (lub kurierem inpost) – koszt 11,99 zł nawet do kilkudziesięciu sztuk.Istnieje także możliwość odbioru osobistego w Poznaniu lub w Słubicach po wcześniejszym umówieniu. W przypadku zamówień paczkomatowych istnieje możliwość zakupów za pobraniem.

Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę sprzedażową. Sprzedaż odbywa się w ramach odpłatne działalności statutowej Fundacji.