Bądź na bieżąco z dziuplowymi wydarzeniami!

Rodzinne atrakcje i ciekawe wydarzenia w Twojej okolicy

Kalendarz Dziupli zapełnia się mnóstwem atrakcji dla rodzin oraz wszystkich ciekawych otaczającej nas przyrody. Rozpoczynamy projekt DZIKI PARKing, na który szczególnie zapraszamy mieszkańców gmin Słubice, Górzyca i Rzepin.

Zapisz się na newsletter i pobierz nasz kalendarz

Bądź na bieżąco z tym co w Dziupli piszczy - przypomnimy Ci o nadchodzącym wydarzeniu oraz opowiemy jak było na naszych akcjach!

Zapraszamy Państwa również do korzystania z naszego kalendarza wydarzeń, który będzie systematycznie uzupełniany i uszczegóławiany. Kalendarz można dodać do swoich kalendarzy synchronizowanych na koncie Google po kliknięciu w przycisk „dodaj kalendarz” w prawym dolnym rogu poniższego kalendarza:

Wydarzenia przyrodnicze na Facebooku

Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook: www.facebook.com/dziupla.org

Będziemy tam tworzyć wydarzenia, tak aby byli Państwo zawsze na bieżąco z tym co, kiedy i gdzie warto zobaczyć.

Informujemy także, że zapisanie się na nasz newsletter związane jest z obszarem prawnym, który popularnie zwany jest RODO. Mimo iż chcemy mieć z tym obszarem jak najmniej wspólnego, to od pewnych kwestii nie uciekniemy. Wpisując swój adres do naszej bazy wysyłkowej muszą Państwo wyrazić zgodę na przetwarzanie Państwa adresu. Bez tej zgody niestety nie będziemy mogli wysyłać do Państwa wiadomości bezpośrednich. Szczegóły naszej klauzuli informacyjnej dot. danych osobowych (dotyczącej całości naszych działań, nie tylko tych newsletterowych) można poznać tutaj: http://www.dziupla.org/klauzula-informacyjna-dot-danych-osobowych/